FORMÜL 3 KİŞİYE ÖZEL WHEY SOYA PROTEİN EK GIDA BESİN TAKVİYESİ


Vücudumuz her gün güçlü kalmak ve fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilmek için yeterli miktarlarda protein alımına ihtiyaç duyar. Aslında, proteinin yapı taşları olan 'amino asitler' vücuttaki hemen hemen her hücrede bulunurlar. Cilt hücreleri, saç hücreleri ve kaslar fonksiyonlarını yerine getirmek ve gelişmek için proteine ihtiyaç duyarlar. Protein içeren gıdalar nelerdir, haydi sayalım dediğimizde genelde hep aynı gıdalar sayılır; et, balık, fıstık ve süt ürünleri. Aslında genelde yüksek protein içeren bu gıdalar, yağ açısından da zengindirler. Bizim protein kaynağımız Kişiye Özel Whey Soya Protein Gıda Takviyesi - Formül 3 ise içeriğinde az miktarda yağ barındıran iyi bir alternatiftir. Gelin beraber detaylı inceleyelim;

Kişiye Özel Ne Demek :
Formül 3 Kişiye Özel Whey (peynir altı suyu) Soya Protein Takviyesi; yağsız kas kütlenizi arttırarak vücudunuzu şekle sokmanıza yardımcı olan soya ve whey proteini ile 9 adet gerekli amino asidi içermektedir. Biz bu ürünümüzü, kişinin yaşam tarzına ve kendi vücut ihtiyacına göre belirlenen miktarlarda öğünlerimize ekliyoruz, bu sebeple de kişiye özel oluyor.

Wellness (iyi beslen iyi yaşa iyi hisset iyi görün) burada. Beslenme ile formda kalma, dengeli beslenmek, sağlıklı beslenmek, doğru beslenmek, iyi hisset iyi görün çözümleri. Besleyici karışım, bitkisel lif, whey protein, vitamin, mineral, nitrik oksit, omega içeren gıda takviyesi (besin destek), gıda takviyeleri (besin takviyeleri). Kişiye özel beslenme ile iç beslenme çözümleri. Cilt bakımı (cilt beslenmesi), vücut bakımı (vücut beslenmesi), saç bakımı ile dış beslenme çözümleri. Bitkisel kokulu parfüm, şampuan, bitki bazlı ürünler (bitkisel ürünler). Mlm sistemi, network marketing sistem, doğrudan satış sayesinde iş fırsatı, ek gelir, iş arayanlar, iş arıyorum diyenler için fırsat, evden çalışma, part time (yarım gün) çalışma veya full time (tüm gün) çalışma imkanı... Hepsi bu sitede, incelemeden ayrılmayın!!!
Soya Proteini İçeriyor :
Soya'dan elde edilen protein yüksek kalitede ve yağsızdır. Her gün an az 25 gr. soya proteinini doymuş yağ oranı düşük olan beslenme düzenine eklemek, kandaki kolestrol oranının düşürülmesine de yardımcı olabilir.
 
Kilo Kontrol Programına Yardımcı Oluyor :
Protein açlıkla başa çıkmaya yardımcı olabilir. Kişiye Özel Whey Soya (peynir altı suyu) Protein Takviyesi - Formül 3 istenmeyen yağ ve karbonhidrat kalorileri içermeksizin sağlıklı protein sağlar. Günlük beslenme düzeninizde yeterli miktarda et, balık ve süt ürünleri alamıyorsanız, dengeli ve doğru bir beslenme yapmak için Kişiye Özel Whey Soya Protein Gıda Takviyesi - Formül 3 sizin için çok iyi bir alternatiftir.
 
 
Herbalife Formül 3 Whey & Soya Protein Gıda Takviyesi Siparişi için aşağıdaki forma irtibat telefonunuzu girin,
Sizi biz arayalım.

[ veya whey soya protein gıda takviyesi sunumu için buraya tıklayabilirsiniz ]