VİTAMİN VE MİNERAL GIDA TAKVİYESİ

Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet
Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet vücut için gerekli 22 vitamin ve mineral içerir. C ve E Antioksidanlar ve B vitaminleri de içermektedir.

Bu ürünün beslenme düzeninizi desteklemesi amaçlanmaktadır ve ürün, sağlıklı yaşam tarzı ile birlikte uygulanan farklı besin maddelerinden oluşmuş dengeli beslenme düzeninin yerine tercih edilmemelidir.

Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet Kullanım Bilgisi
Öğünler ile birlikte günde 3 kez bir tablet alınması önerilmektedir. Tavsiye edilen tüketim miktarını aşmayınız.

Ürünleri kullanmadan önce, bir rahatsızlığı olanların ya da ilaç kullananların doktorlarına başvurmaları önerilir.

Wellness (iyi beslen iyi yaşa iyi hisset iyi görün) burada. Beslenme ile formda kalma, dengeli beslenmek, sağlıklı beslenmek, doğru beslenmek, iyi hisset iyi görün çözümleri. Besleyici karışım, bitkisel lif, whey protein, vitamin, mineral, nitrik oksit, omega içeren gıda takviyesi (besin destek), gıda takviyeleri (besin takviyeleri). Kişiye özel beslenme ile iç beslenme çözümleri. Cilt bakımı (cilt beslenmesi), vücut bakımı (vücut beslenmesi), saç bakımı ile dış beslenme çözümleri. Bitkisel kokulu parfüm, şampuan, bitki bazlı ürünler (bitkisel ürünler). Mlm sistemi, network marketing sistem, doğrudan satış sayesinde iş fırsatı, ek gelir, iş arayanlar, iş arıyorum diyenler için fırsat, evden çalışma, part time (yarım gün) çalışma veya full time (tüm gün) çalışma imkanı... Hepsi bu sitede, incelemeden ayrılmayın!!!
 
Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Gıda Takviyesi Siparişi için aşağıdaki forma irtibat telefonunuzu girin,
Sizi biz arayalım.

[ veya diğer iç beslenme gıda takviyeleri için buraya tıklayabilirsiniz ]