HERBALIFE ÜRÜN SONUÇLARIMIZ
Siz de sonuçlarınızı duyurmak ister misiniz? Bize hemen bir e-posta atın;
iyibesleniyiyasa@gmail.com
Sizi de listemize ekleyelim.
Adınızı ve hikayenizi herkes duysun! 

Wellness (iyi beslen iyi yaşa iyi hisset iyi görün) burada. Beslenme ile formda kalma, dengeli beslenmek, sağlıklı beslenmek, doğru beslenmek, iyi hisset iyi görün çözümleri. Besleyici karışım, bitkisel lif, whey protein, vitamin, mineral, nitrik oksit, omega içeren gıda takviyesi (besin destek), gıda takviyeleri (besin takviyeleri). Kişiye özel beslenme ile iç beslenme çözümleri. Cilt bakımı (cilt beslenmesi), vücut bakımı (vücut beslenmesi), saç bakımı ile dış beslenme çözümleri. Bitkisel kokulu parfüm, şampuan, bitki bazlı ürünler (bitkisel ürünler). Mlm sistemi, network marketing sistem, doğrudan satış sayesinde iş fırsatı, ek gelir, iş arayanlar, iş arıyorum diyenler için fırsat, evden çalışma, part time (yarım gün) çalışma veya full time (tüm gün) çalışma imkanı... Hepsi bu sitede, incelemeden ayrılmayın!!!

           

30 yılı aşkın Global Başarı,

Başarının temelinde Bilim,

Doğa ile Bilim arasındaki Denge,

Bitki özlü bileşenler,

79 ülkede faaliyet...

Milyonlarca memnun müşteri,

Güvenli ve etkin ürünler,

30 günlük para iade taahütü,

Gelecek planları,

İş olanağı...

HAYDİ, HEMEN, ŞİMDİ
Bizimle irtibata geçin ;
(0212) 570 00 40


Aşağıdaki tabloda belirtilen açıklama kısımları kişilerin kendi ifadeleridir ve kendilerinin bilgisi dahilinde yayınlanmaktadır. Bize açıklama yollamayan veya isminin belirtilmesini istemeyen diğer ürün kullanıcılarımız burada listelenmemektedir.
RESİM İSİM ve SOYAD AÇIKLAMA
Manolya Asiye DÖĞÜŞCÜ İlk 7 ay'da 102 kilo'dan 89 kiloya indim. Ürünleri kullanmaya başladıktan 18 ay sonra belden 41 cm. incelmem vardı. Her şeyden önemlisi şuan kendimi dinamik ve enerjik hissediyorum. Aktif çalışma hayatıma geri döndüm.
Tuğba DÖĞÜŞCÜ Nisan 2006'dan bu yana bu inanılmaz gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri ile içten ve dıştan besleniyorum.  Dış beslenme ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra ilk 1.5 ayda gözle görünür bir şekilde sonuçlar almaya başladım. İç beslenme ürünleri ile de ilk 8 ayımda 44 bedenden , 38 bedene inceldim. Tam 16 kilomu aşağı kontrol ettim. Sağlıklı ve fit olmak için ömrümün sonuna kadar da beslenmeye devam edeceğim.
Tarık DÖĞÜŞCÜ İç ve dış beslenme ürünlerini "Sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam" için kullanıyorum. Kullanmaya başlamadan önce, aktif ve yoğun geçen yorucu günün ardından saat 21:00 gibi yorgunluk ve uyuklama hali belirirdi, bende. Şu an ise hergün 23:59 - 00:30 saatleri gibi yatmama rağmen, günlük aktif yaşam tempomda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Kendimi gün içersinde enerjik ve dinamik hissediyorum.
Güler & Tuncay ADIGÜZEL Ben Tuncay ADIGÜZEL. Ekim 2008 'de bu mükemmel ürünler ile tanıştım. Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra yorgunluğum geçti. İki ayın sonunda 5 kilo aşağı kontrol yaptım. Ailece sağlıklı ve dengeli beslenme adına ürünleri hayatımız boyunca kullanmaya devam edeceğiz.
Ben Güler ADIGÜZEL. Herbalife ürünlerini hem iç beslenme hem de dış beslenme olarak kullanıyorum.Çalışan ve iki çocuk annesi olarak yorgunluktan sabahları yataktan çok zor kalkan bir bayandim.Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra sabah kalkışlarım çok değişti. Gündüz yaşadığım enerji düşüklüğü tamamen ortadan kalktı.Kendimi çok iyi hissediyorum. Ailece saglikli beslenme ve genc yaşlanma adina kullandigimiz bu urunler bizim yaşam tarzımız...
Emine AYDIN Ben Emine AYDIN. Haziran 2009 tarihinden beri ürünleri kullanıyorum. Sağlıklı beslenmek maksadıyla ben, eşim, ailem ve sevdiklerim kullanıyoruz. Aşağı kilo kontrol programı da uyguluyorum. 10 kilo aşağı kontrol yaptım. Hedefim 10 kilo daha aşağı kontrol yapmak. Teşekkürler..."
Sibel AKYILDIZ Ben Sibel. Cilt kalitemin artmasını ürünlere borçluyum, yaşımı tahmin edemezsiniz. Cildim her geçen gün daha da güzel görünmeye başladı. Ücretsiz yapılan MaTuTa Beslenme Seminerleri sayesinde dengeli doğru beslenme konusunda bilgilendikçe, ailemi ve sevdiklerimi de koruyabiliyor olmanın sevincini yaşıyorum. Bu konuda yol gösteren Matuta firması sahibi Tuğba Hanıma çok teşekkür ederim.
Funda ŞİMŞEKER Ben Funda. Gençliğimden bu yana cildime çok özen göstermeye çalışmışımdır. Benim için cildim, çok pahalı ürünleri kullanmaktan çekinmeyecek kadar önemlidir. Matuta yetkilisi Tuğba Hanım 'ın önerdiği dış beslenme ürünlerine kadar tam istediğim sonucu hiçbir üründe alamadım. Tuğba Hanım 'ın önerileri doğrultusunda ürünleri kullanmaya başladıktan sonra cildimin kalitesi ilk haftada gözle görünür bir şekilde arttı. 2007 yılından bu yana tüm dış beslenme ürünlerini kullanıyorum. Sağlık benim için çok önemli. Bu konuda desteğini esirgemeyen Tuğba Hanım 'a teşekkür etmek istiyorum.
Servet YILMAZ İlk 1 ayda 1,5 kg., toplamda ise 4 kilo yukarı kilo kontrol yaptım. Ailece, eşim ve sevdiklerim ile beraber "formda kalmak" adına kullanmaya devam edeceğiz.
Ahmet Celal ALKAN Ben Ahmet Celal ALKAN.
Ocak 2010 ayında Herbalife ürünleri ile tanıştım.Tanışmadan önce kendimi yorgun ve halsiz hissediyordum. Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra yorgunluğum geçti. Kendimi enerjik hissediyorum. Beslenme şeklim düzensizdi. Herbalife urunleri ile dengeli beslenmeye basladiktan sonra bu problemlerimin bir cogundan kurtuldum ve ayni zamanda asagi kilo kontrol programi sayesinde birinci ayin sonunda 6 kilo, ikinci ayın sonunda da 5 kilo toplam 2 ayda 11 kilomu aşağı kontrol ettim.
HERBALIFE çok teşekkür ediyorum.
Sizlere de tavsiye ederim.
Zülal CAN İlk ayda 7 kg., toplamda 15 kg. aşağı kontrol ettim. Sevdiklerimle birlikte formda kalmak adına ömrümün sonuna kadar yiyeceğim.
Hazal CAN Dış beslenme ürünlerini kullanıyorum, cildim çok daha iyi ve iç beslenme ürünleri sayesinde 3 ayda 10 kg. aşağı kontrol ettim.
Nuran ve Serkan GÖRGÜN Serkan GÖRGÜN : Mart 2004 ayında bu harika gıda takviyeleri ile tanıştım. İlk ayda 8 kg. aşağı kilo kontrolüm vardı. Formda kalmak, sağlıklı yaşlanmak amacıyla kullanmaya devam ediyorum.
Nuran GÖRGÜN : Nisan 2004 de tanıştım. Formda kalmak adına bu takviyeler ile besleniyorum.
Seda ERTÜRK Herbalife ürünlerini 17 Şubat 2005'ten beri kullanıyorum. İlk 2,5 ayda 10,5 kg, toplamda ise 13 kilomu aşağı kontrol ettim. Enerji seviyem yükseldi. Kendimi harika hissediyorum.