L Citrulline (L Sitrulin) & L Arginine (L Arjinin) & L Taurin İçeren Gıda Takviyesi
Vücudun Nitrik Oksit Üretimi ve Beslenmesine Yardımcı


Kardiyovasküler sistemimiz kalp ve damar ağlarından oluşmaktadır. Vücudumuzun her parçasının hayatta kalması için oksijene ve besleyici gıdalara ihtiyacı vardır. Kardiyovasküler sistemimiz bu oksijen ve besleyici etkenleri günde 24 saat taşır. İşte bu sistem sayesinde kanımız, sadece 1 dakika içinde, dünyanın çevresinin iki katından daha uzun olan bir yolculuğu vücudumuzda yapabilir. Ancak dünya üzerinde milyonlarca insanın kalp ve damar sağlığı ideal olandan çok uzaktır.

Bu alandaki en son ve en önemli bulgulardan biri şüphesiz ki Nitrik Oksit (NO) molekülünün keşfidir. Dr. Louis J.Ignarro, Nitrik Oksit (NO)'in kan akışını vücudun her tarafına yayan bir düzenleyici olduğunu keşfetmesiyle 1998 yılında Nobel Tıp Ödülü kazanmıştır.  

Bununla birlikte, bu son derece faydalı gazın damarlarda makul ölçülerde arttırılarak hastalıkların önlenebileceği ve hatta geriye döndürülebileceği üzerine araştırmalar günümüzde sürekli sürdürülmektedir. Peki bu Nitrik Oksit nedir, vücutta ne yapıyor?

 Gelin bir kaç örnek verelim;

  • Nitrik Oksit (NO), doğru, dengeli ve sağlıklı beslenildiğinde vücut tarafından üretilir.

  • Nitrik Oksit (NO), vücuttaki sinyalleme molekülü olarak kan dolaşımının kontrolüne de yardımcı olur.

  • Nitrik Oksit (NO), vücudumuzdaki eklemlerimiz için de çok önemlidir.

  • Nitrik Oksit (NO), güçlü bir anti oksidandır.

  • Nitrik Oksit (NO), mide ve bağırsak sistemimiz için de çok önemlidir.

Nitrik Oksit'in vücuttaki seviyesi özellikle yaş ilerledikçe ve geceleyin en düşük seviyelere inmektedir. Bu sebeple, vücut tarafından üretimini arttırmak için çabalamak gerekir. Doğru oranlarda, dengeli olarak alınacak Nitrik Oksit dostu yiyecekler ile vücutta üretimi arttırılabilir. Ayrıca, kaliteli ve doğru gıda takviye ve besin destek ürünleri ile L sitrulin (L citrulline), L arjinin ( L arginine ), L taurin, C vitamini, E vitamini ...vb. besinleri kendine özgü oranlarıyla içinde barındıran, bizim suduğumuz özel gıda takviyesi de kalp damar beslenmesi yapmanıza yardımcı olarak vücudunuzun nitrik oksit üretimini destekleyecektir.
 
Kalp damar beslenmesi, kalp damar sağlığı için gıda takviyesi ve besin destek ürünleri, niteworks gıda takviyesi, vücudun nitrik oksit üretimi ve l sitrulin l arjinin l taurin içeren besin destek ürünleri...

Dengeli ve doğru beslenme ile görünmeyen yüzünüzü, içinizi, gençleştirmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise beslenmenize bir göz atmalısınız. Aldığınız besinlerin doğru oranlarda alınarak vücutta sinerjik bir etki yaratması çok önemlidir. Bu etki sayesinde Nitrik Oksit üretiminiz oluşmaktadır. Unutmayın; kendi vücudumuz en ideal Nitrik Oksit üretim merkezidir. Bunun için sağlıklı, dengeli ve doğru oranlarda beslenmek şart. Bu orantılı beslenmeyi günümüz koşullarında her zaman meyve, sebze veya diğer yiyecek kaynaklarından gerçekleştirmek mümkün olmayabilir. Yiyecekleri pişirme ve yeme alışkanlıklarımız, yiyeceklerin üretilme ve saklanma şekilleri onlardan besin değeri açısından tam olarak yararlanmamıza engel teşkil edebilir. Bu sebeple bizim sunduğumuz gıda takviyeleri ve besin desteklerini kullanarak beslenmenizde eksik kalan yönleri tamamlayabilirsiniz.   

Nobel Ödülünün Sahibi Louis J. Ignarro'nun eşsiz formülü ile üretilen, L arjinin ( L arginine ), L sitrulin ( L citrulline ) ve L taurin besinlerini özel bir oranda içeren Gıda Takviyesi siparişi için aşağıdaki forma irtibat telefonunuzu girin, sizi biz arayalım.
[ veya gıda takviyeleri ve besin destekleri bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz ]